• Przekaż 1,5% podatku

Szanowni Rodzice, Absolwenci, Przyjaciele naszej szkoły!

W 2018 roku podpisałyśmy umowę z Organizacją Pożytku Publicznego (OPP), jaką jest Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” https://www.spsm.edu.pl/ . Organizacja ta ma na celu zdobywanie funduszy na rzecz rozwoju szkoły. Chciałybyśmy w ten sposób pozyskać środki na działalność Szkolnego Zespołu Regionalnego „Bukowioki”, które pozwolą nam na zakup kolejnych elementów strojów ludowych, dofinansowanie wyjazdów dzieci na wycieczki, czy pokrycie kosztów związanych z wynajmowaniem autokaru na konkursy, przeglądy i koncerty charytatywne. Wszystkie wymienione elementy są niezbędne do dalszego rozwoju zespołu.

W związku z tym zwracamy się z wielką prośbą o dokonanie 1,5% odpisu od podatku na rzecz naszej szkoły.

Drodzy Państwo, płacąc podatek do Urzędu Skarbowego, macie prawo zdecydować, gdzie trafi 1,5 % z tych pieniędzy. Przekazując pieniądze na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), jaką jest Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” oraz wpisując cel szczegółowySP im. O. Kolberga w Bukowie,

przyczynicie się Państwo do otrzymania przez naszą szkołę funduszy, dzięki którym nasz zespół będzie się nadal rozwijał.

Niezależnie od nr PIT, na którym Państwo się rozliczacie, na ostatniej stronie znajduje się wniosek o przekazanie 1,5% należnego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Kierując wniosek o przekazanie 1,5% podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole „Małopolska”, pamiętajcie Państwo o wypełnieniu rubryki  „informacje uzupełniające” –  wpisanie nazwy naszej szkoły.

Jak wypełnić PIT:

1.Nazwa OPP –„ STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE „MAŁOPOLSKA”

2.Numer  KRS – 0000052078

3.Kwota 1,5 % odpisu

4.Cel szczegółowy – SP im. O. Kolberga w Bukowie

Drodzy Państwo, jeszcze raz prosimy o włączenie się do akcji, a także o zachęcanie swoich krewnych, sąsiadów i znajomych do dokonywania odpisu na rzecz naszej szkoły.                                                                                                            Z góry serdecznie dziękujemy Wszystkim.

Opiekunki Szkolnego Zespołu Regionalnego „Bukowioki”